fbpx
לייעוץ מקצעוי לחצו כאן

ניקיון לאחר שריפה

התפרצות שריפה בבית המגורים או במשרד הנה חוויה לא נעימה ומשאירה אחריה עבודה רבה של ניקיון ממושך. אנו בחברת "המבריקן" מתמחים בניקיונות יסודיים ושחזור מצב הדירה לכדי נעימה למגורים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו:

נזקיה הנרחבים של השריפה

לשריפה נזקים חמורים לכל סביבתה. השריפה מכלה יערות שלמים ברגעים בודדים, מזהמת את האוויר ומקשה על הראות והנשימה. השריפה הורגת חיות שונות המתגוררות ביער, ועלולה לגרום לחנק בקרב אנשים בדירות מגורים. גם הדירות עצמן סובלות מנזק איום, לרבות שריפה של ריהוט, כיסוי הקירות בפיח שחור, שרפת השקעי החשמליים ופגיעה בתשתיות. פעמים רבות השריפות מתרחשות משום תקלה במערכת החשמל הביתית ולא משום הצתה מכוונת, או כתוצאה ממזג האוויר, ביער הסמוך למבנה המגורים.

ניקיון לאחר שריפה

כיצד תנקו את הבית לאחר שריפה

  • אוורור הבית: השריפה גורמת להיווצרות עשן רב, אשר אינו מאפשר שהות במבנה המגורים משום סכנותיו הבריאותיות ופגיעתו באיכות החיים. לאחר שריפה יש לאוורר את הבית, באמצעות שימוש במאווררים תעשייתיים. תוכלו להשכיר מאווררים אלו מחברת הניקיון שבשירותיה אתם משתמשים. משך זמן האיוורור הינו מספר ימים, וניתן לבצעו במהלך זמן שטיפת הקירות החיצוניים.
  • שטיפת הקירות החיצוניים: ראשית, יש לשטוף את קירות המבנה החיצוניים. פעולה זו מבוצעת לרוב באמצעות קיטור. ניקיון לאחר שריפה מתמקד הן בפן החיצוני והן בפן הפנימי של המבנה. מטרת השטיפה בקיטור הינה להסיר את שאריות הפיח מן הקירות החיצוניים, כמו גם טיח מתקלף ורעוע. ייבשו את הקיר היטב בתום התהליך, על מנת לאפשר מריחה טובה ועמידה של הפיח החדש. תהליך השטיפה לוקח על פי רוב בין מספר שעות עבודה ליום עבודה שלם, בהתאם לאופי הנזק החיצוני. בסיומו, תוכלו לעבור לניקוי הפנימי של בית המגורים.
  • עבודת טיוח וצביעה מקיפה: לאחר שריפה ולאחר שטיפת הקירות, הטיח של קירות המבנה מתקלף מאוד. בצעו עבודת טיוח מקיפה לכל קירות המבנה, על מנת שלא תסבלו מטיח מתפורר בהמשך. מרחו את הטיח החדש על קיר חלק ויבש וייבשו אותו היטב. בתום עבודת הטיוח, מרחו על הקיר שכבת בונדרול, אשר תקשר אותו לצבע החדש. מעל שכבת הבונדרול מרחו שכבות צבע מרובות. רצוי למרוח ארבע שכבות צבע לפחות.
  • ניקוי תעלות האוורור: פעמים רבות הפיח חודר גם אל תוך תעלות האוורור. ניקיון לאחר שריפה כולל ניקוי יסודי של תעלות אוורור אלו, על מנת שלא תנשמו עשן ופיח בעת הפעלה מחודשת של המזגן. וודאו כי אתם מבצעים ניקוי זה ברצינות הדרושה, משום חשיבותו הרבה לבריאות בני הבית.
  • היפטרות מחפצים שרופים: בצעו מיון מעמיק של חפצי הבית וזרקו חפצים אשר ניזוקו בשריפה. רכשו ריהוט חדש אשר יחליף את הריהוט השרוף, או שכרו חברת ניקיון אשר תבצע ניקוי ותיקון מקיפים לרהיטים אשר אינכם מעוניינים להותיר מאחור.
  • שטיפה וניקוי כלליים של הבית: בתום תהליך השיפוץ והניקוי הנרחב, נקו היטב את כל חלקי הבית. ניקיון לאחר שריפה כולל את הברקת חלונות המבנה, איוורורו, שטיפת רצפתו וניקוי חפצים משחירים. בצעו ניקוי ייסודי יותר מניקוי הפסח, על מנת להיפטר מכל הפיח והריח הלא נעימים שהותירה אחריה השריפה.

חברת הניקיון "המבריקן" מומחית בניקוי לאחר שריפות

ניקיון לאחר שריפה דורש שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים וניסיון בניקוי מסוג זה. זוהי עבודה ממושכת, אשר דורשת ימי עבודה רבים. אנו ממליצים לכם להסיר דאגה זו מליבכם, באמצעות שכירת שירותיה של חברת ניקיון לאחר שריפה מקצועית ואמינה. חברת הניקיון “המבריקן” תוכל להבריק את בית המגורים שלכם לאחר חוויה לא נעימה זו. שכרו חברת ניקיון לאחר שריפה לאחר כל מקרה אסון, בין אם מקורו ברשלנות או בפגעי הטבע.

התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם!

המידע מעניין? שתפו עם חברים

טלפון

072-392-1466

אימייל

[email protected]

כתובתנו

אמיל זולא 26, חיפה

שעות פעילות

א’-ה’ 24 שעות ביממה
לייעוץ ומידע מלאו פרטים