fbpx
לייעוץ מקצעוי לחצו כאן

ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה

שיפצתם דירה ועכשיו אתם צריכים שירותי ניקיון שיאפשרו לכם ליהנות מתוצאות השיפוץ? המבריקן חברת ניקיון אחרי שיפוץ מקצועית מתמחה בניקיון אחרי שיפוץ בחיפה והצפון. חומרים איכותיים, עבודה יסודית ואחריות מלאה, וביצוע של כל עבודה לשביעות רצונכם המלאה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה :

ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה והצפון - כל מה שחשוב

כשמשפצים דירה אין מנוס מהלכלוך שנשאר אחר כך. אחרי הכול – מדובר בהריסה של קירות, בצביעה מחדש ולפעמים גם בהחלפת ריצוף – וכל העבודות האלה, ביחד או לחוד, משאירות אחריהן אי סדר והרבה מאוד לכלוך. על מנת שאפשר יהיה ליהנות מהתוצאות של העבודה שנעשתה, חשוב מאוד להזמין חברה שניקיון אחרי שיפוץ הוא ההתמחות שלה.

שירותי ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה - המבריקן לשירותכם!

ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה - המבריקן

המבריקן מספקת שירותי ניקיון אחרי שיפוץ תוך שימת דגש על כל הפרטים החשובים:

 • עובדים מנוסים – החברה מעסיקה עובדי ניקיון מנוסים הדואגים לבצע כל עבודה בצורה יסודית ולהשאיר אחריהם שטח נקי.
 • חומרים איכותיים – צוות העובדים של המבריקן עושה שימוש אך ורק בחומרים בעלי תו תקן המבטיחים לכם סביבה נקייה ובטוחה כאחד.
 • עבודה יסודית – עובדי החברה דואגים לבצע כל עבודה שכלולה בהסכם העבודה אתכם ועושים אותה בצורה יסודית כדי שהשטח יהיה נקי באמת.
 • שירותיות ואחריות – חברת ניקיון המבריקן עומדת מאחורי כל השירותים שהיא מספקת ובכללם שירותי ניקיון אחרי שיפוץ. אנו עומדים לשירותכם לכל אורך הדרך וקשובים לכל בקשותיכם, על מנת לספק לכם שירות מקצועי ומדויק – לשביעות רצונכם.

אז אם אתם צריכים שירותי ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה, אתם בדיוק במקום הנכון. אנו מבצעים ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה ובקריות!
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ולהשאיר אחרינו שטח נקי.

 

חברת ניקיון לאחר שיפוץ – היתרונות המרכזיים

ניקיון מקצועי לאחר שיפוץ ובניה, חיוני ביותר כי די מסוכן לשהות בחלל מלא אבק, אשפה וערימות של פסולת בניין. שכירת שירותי ניקיון מקצועיים לאחר שיפוץ, מעניקה לכם את השקט הנפשי בידיעה שהחלל המשופץ שלכם הוא נקי ובטיחותי לחלוטין.

הנה כמה מהיתרונות של שכירת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ:

 • יתרון בטיחותי – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של שכירת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, קשור לבטיחות. בין אם מדובר בבית פרטי או במתקן מסחרי, אתר שעבר שיפוץ מכיל סכנות בטיחותיות פוטנציאליות עבור כל אדם שנמצא בסביבה.

שירותי ניקיון איכותיים, כפי שמציעה לכם חברת המבריקן, כוללים יתרונות רבים, כמו:

 • עובדים מנוסים שיבצעו כל סוג של עבודה באופן יסודי ביותר וישאירו לכם חלל נקי ובטוח לחלוטין.
 • שימוש בחומרים איכותיים שנושאים תו תקן המבטיח לכם לא רק סביבה נקייה אלא גם בטוחה.
 • צוות עובדים שיבצע כל עבודה שכלולה בהסכם העבודה שלכם באופן יסודי ביותר, תוך הקפדה על שירותיות ואחריות, הבאות לביטוי במתן מענה מקצועי לצרכים הספציפיים שלכם.

חלל מבולגן שעבר שיפוץ עלול לגרום לסכנות בטיחותיות ולפציעות קשות. שירותי ניקיון מקצועיים מצוידים בכלים ובציוד הנדרשים כדי לפנות בבטחה כל פסולת ואשפה. חשוב לזכור שאבק וניקוי לא נכון עלולים להוביל לזיהום בדרכי הנשימה. שימוש לא זהיר בכימיקלים המשמשים לניקוי רצפות, אריחים ושטיחים עלול להוביל לבעיות בריאות. לכן, עדיף להעביר את מלאכת הניקיון למומחים שיעשו עבורכם עבודה מקצועית.

בנוסף לשירותי ניקיון לאחר שיפוץ, ׳המבריקן׳ – חברת ניקיון לאחר שיפוץ – מציעה מגוון של שירותי ניקיון נוספים, כמו:

 • ניקיון משרדים וניקיון דירות ובתים
 • ניקיון לאחר שריפה
 • ניקוי שטיחים וניקוי ספות
 • פוליש לרצפות וליטוש אבן ושיש
 • ניקוי חלונות
 • ניקוי בלחץ מים (למשל של אבנים משתלבות או של כל ריצוף חוץ אחר).
 • יתרון מבחינת היעילות – אתם רוצים לעבור למבנה המשופץ בהקדם האפשרי. אבל סיום השיפוץ עדיין לא מבטיח לכם כניסה בטוחה. הפקדת מלאכת הניקיון בידיה המיומנות של חברה מקצועית, כמו המבריקן, מאפשרת לכם לחזור ולחדש את הפעילות העסקית שלכם, או ליהנות מהבית המחודש שלכם במהירות וביעילות. במקום לבזבז זמן רב על ניקיון המרחב שעבר שיפוץ, תוכלו להפקיד את מלאכת הניקיון בידיים מקצועיות ולהתמקד בדברים החשובים לכם.
 • יתרון של עלות-תועלת – שכירת שירותי ניקיון מקצועיים לאחר שיפוץ עשויה להיראות יקרה אבל אם תסתכלו על זה כעל השקעה, תראו שהוצאה זו תורמת לרמת יעילות ויסודיות שלא תצליחו להשיג אם תעשו הכול בעצמכם.

המחיר שייגבה מכם תלוי בהיקף הפרויקט, בחומרים, בציוד הנדרש, ובצורך להעביר את פסולת הבניין למתקן ההטמנה. לבסוף, צוות העובדים, שמציעה לכם חברת המבריקן, יעבוד במהירות ובמקצועיות מדהימות כדי להבטיח שהחלל המשופץ שלכם יהיה נקי.

צפו בעבודה שביצענו בבית פרטיצפו בסרטונים לפני ואחרי שיפוץ דירה שביצענו:

המידע מעניין? שתפו עם חברים

טלפון

072-392-1466

אימייל

[email protected]

כתובתנו

אמיל זולא 26, חיפה

שעות פעילות

א’-ה’ 24 שעות ביממה
לייעוץ ומידע מלאו פרטים