פוליש ווקס

 
 
אם הרצפה שלכם דהויה וזקוקה לניקיון יסודי, מומלץ לשקול הברקת פוליש ווקס איכותית אשר יכולה לחדש את ימיה של הרצפה ולהעניק לה ברק וניקיון איכותי ויסודי. חברות רבות מספקות טיפולי פוליש ווקס לרצפות ומומלץ מאוד לבחור בחברה המציעה עבודה איכותית ושירות אמין במיוחד. פוליש ווקס הינה פעולה פשוטה יחסית אך נדרשת מומחיות ותפעול ציוד ייעודי מיוחד הכולל שימוש בחומרים ייחודיים.

פעולת הפוליש היא בעצם הברקה של הרצפה הקיימת באמצעות מכונה מיוחדת. המכונה מסירה את השכבה העליונה המלוכלכת של הרצפה על ידי קרצוף עדין מתמשך ולמעשה חושפת שכבה חדשה ונקייה של המרצפות. השימוש במכונה מתאים לרוב סוגי המרצפות אך חובה לבדוק מראש את התאמתה של שיטת הפוליש לסוג הרצפה שלכם.

התקשרו היום בשביל כל הפרטים
 

פוליש ווקס – לרצפה המשדרת יוקרה

 
לאחר פעולת הקרצוף והסרת השכבה העליונה על ידי מכונת הפוליש הגיע הזמן לציפוי המרצפות באמצעות חומר מיוחד. ציפוי הרצפה נעשה בעזרת ווקס איכותי. הווקס הינו חומר טבעי לחלוטין המשמש ליצירת שכבה עליונה על הרצפה והענקת מראה יוקרתי לרצפה שלכם.

לאחר פעולת הפוליש וניקוי הרצפה ניתן לצפות את המרצפות באמצעות השעווה הטבעית . שכבת ווקס איכותית נמרחת על הרצפה באמצעות מכונה מיוחד ומעניקה למשטח הרצפה שלכם מראה מבריק ונקי לאורך זמן רב. ציפוי הרצפה מעניק לביתכם מראה נקי ויוקרתי אך חובה לשמור על מספר כללים אחרי ציפוי הרצפה בשכבת ווקס.
 
 
פוליש ווקס- המבריקן
 
 
 
חברת פוליש ווקס בחיפה- המבריקן
 
 
 
פוליש וקס בחיפה- המבריקן
 
 
 
 

פוליש וקס – להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים

 
חשוב מאוד להשתמש אך ורק בחומרי ניקוי ייעודים שלא יפגעו בשכבת הווקס. חומרי ניקוי רגילים אינם עדינים מספיק לכן עלולה להיות פגיעה בגוון הרצפה. מומלץ מאוד לרכוש חומרי ניקוי המתאימים לניקוי רצפה בעלת שכבת ווקס.

אם השימוש ברצפה הינו אינטנסיבי כמו במשרדים או מקומות ציבוריים, מומלץ לחדש את שכבת הווקס כל כמה חודשים. כמעט תמיד נדרשת פעולת פוליש לפני מריחת שכבת הווקס. חשוב מאוד לקבל המלצות על בעל המקצוע לפני שמזמינים ממנו שירות. השוואת מחירים יסודית בין אנשי המקצוע השונים תסייע לכם לחסוך כסף רב ולקבל תצורה הוגנת לכספכם.
 
 
 
 
התקשרו לעוד פרטים