המבריקן בפייסבוק

ניקוי ספות

חברת ניקיון  > ניקוי ספות

ניקוי ספות, כמו ניקוי שטיחים , הוא משהו שאנו נדרשים אליו לפעמים כשכבר מאוחר מידי להסתפק במשיכת מטלית קטנה. כמו שטיחים ושאר רהיטים גם ספות צוברות לקרבן חיידקים, אבק וטפילים כמו קרדית האבק שנעדיף להרחיק מסביבת המגורים שלנו הן מטעמי אסתטיקה ובעיקר מטעמי בריאות. ניקוי ספות יסודי משום מה לא נמצא תמיד במקום גבוה בסדר עדיפויות הניקיון שלנו, למרות שדווקא שם סביר יהיה להניח שיתפתחו מרבצי טפילים כתוצאה מהזנחה. הנה מספר צעדים פשוטים שלעלינו לנקוט לטובת ניקוי ספות איכותי. פעלו בדיוק  על פי הנחיות אלה ותכוננו לתוצאות ניקיון מבטיחות.

ניקוי ספות – הוראות:

1. שאבו את כל חלקי הספה – הכריות, המושבים, את גב הספה. אל תשכחו לנקות גם את ידיות הספה ומושביה.
2. עברו על כל חלקי העץ של הספה באמצעות מטלית לחה, אל תשכחו בתהליך ניקוי ספות שאתם נמצאים בעיצומו לעבור גם על חלקי העץ שנמצא בין כריות הישיבה לספה עצמה.
3. ודא באמצעות חוברת היצרן, או התווית המוצמדת לספה, מאיזה אריג היא עשויה.
4. רכוש חומר ניקוי ספות המותאם בדיוק לסוג האריג של הספה שלךם.
5. מזוג את תוכן חומר הניקוי למקרצף ספות איכותי ועבור עימו באופן יסודי על כל חלקי הספה. במידה ואין ברשותך מקרצף ספות שכזה תוכל תמיד להשתמש בשירותי ניקוי ספות של המבריקן.
6. לפני השימוש במקרצף הספות בצע ניסוי על חלק קטן משטח הספה, רצוי כזה שנמצא במקומות הסמויים מן העין כמו גב כריות הישיבה.
7. במידה והבדיקה הייתה מוצלחת  ולא נותרו עליה סימנים לא רצויים כלשהם, תוכלו לעבור על כל הספה. כמו כן, אל תשכחו לנקות מעט את הסיפה לפני השימוש במקרצף  למניעת סימני מים.

 

ניקוי ספות – טיפים נוספים

עברנו בקצרה על השלבים הנחוצים לשם ניקוי ספות, הנה עוד כמה טיפים קטנים וסודות מקצועיים מבית המבריקן שיכולים לעשות את ההבדל בין ספה נקייה למשעי לספה מלוכלכת.

1. מומלץ להשתמש ברולר דביק, מן הסוג שנמכר בחנויות לחיות מחמד, על מנת להוציא מן הספה שערות של חיות ושאר לכלוכים.
2. במידה ורחמנא לילצן הגיע אל הספה כתם שתן של אחת מחיות הבית שלנו, תוכלו לבזוק על הכתם מעט חומץ ולנגב עם מטלית. מומלץ להוסיף לחומץ גם מעט סודה לשתייה, יחד הם מהווים קוקטייל יעיל במיוחד לשם ניקוי ספות.

טיפ נוסף שנשמח אם תשתמשו בו יהיה להזמין חברת שירותי ניקיון מקצועית כמו המבריקן, שיכולה לחולל ניסים גם לספות המרופטות ביותר שלכם ולהביא לתוצאות ניקוי מדהימות.

למידע נוסף בתחום ראה - ריהוט יוקרתי

המבריקן – ניקוי ספות

בעל מקצוע  •  חברת ניקיון   •  ניקוי שטיחים  •  פוליש   •  חברת ניקיון  •  שירותי ניקיון