המבריקן בפייסבוק

פוליש - מאמרים

חברת ניקיון  > פוליש - מאמרים

סוגי מרצפות לפוליש, סוגי פוליש והמלצות

פוליש ואיך לחסוך המון כסף בשיפוץ

משיבות הפוליש בבית, ומה עושים לפני שממהרים להחליף את כל הריצוף בבית ולהוציא המון כסף על ריצוף חדש? אחת האופציות היא ביצוע פוליש.

פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי הוא תחום ההתמחות של המבריקן מזה 15 שנה.
פוליש קריסטלי זה לא רק רצפה נוצצת עם מראה נקי. פוליש קריסטלי זה  רצפה דוחה כתמים הנשמרת לאורך שנים רבות יותר.

קרא עוד על פוליש קריסטלי

עבודות פוליש

פוליש: פעולת הברקה שמבצעים עם מכונת פוליש למרצפות רגילות ולשיש  טבעי או סינטטי. מתיזים חומר על המרצפות וע"י המכונה מעבדים את הרצפה וחוזרים על הפעולה מס' פעמים עד שהרצפה מגיעה  
למרקם אחיד ומבריק.
קרא עוד על עבודות פוליש

מריחת סילר

חומר איטום למרצפות גרניט פורצלן, טרצו, שיש סומסום, אבנים טבעיות וכו' . תפקידו של הסילר חומר נוזלי שקוף ועמיד לאיטום מוחלט של סוגי המרצפות הנ"ל. מונע כתמים כגון: חומצות, שתן, צואה, קפה, צואה, ועוד חומרים שיכולים להשאיר כתמים על המרצפות.
קרא עוד על מריחת סילר

שאלות נפוצות על פוליש

לא מעט אנשים שרוצים לעשות פוליש מוצאים עצמם מבולבלים מול בליל המושגים הקשורים בענף.
בשוק פועלות לא מעט חברות שמציעות סוגי פוליש שונים ומי שזקוק לשירות בפעם הראשונה עשוי להתבלבל בקלות, במיוחד עבור אילו מבינכם אשר מתכננים להזמין בקרוב פוליש, אספנו עבורכם מספר שאלות נפוצות.

פוליש ווקס חם

ניתן לבצע פוליש ווקס חם ע"י שפשוף עם צמר פלדה הווקס מוסיף ברק עם שכבת הגנה מינימלית. הווקס הוא חומר אקרילי על בסיס סיליקון נוזלי ניתן למרוח אותו על טרצו , שיש, כמובן לא על גרניט פורצלן ולא על קרמיקה מכוון שהווקס משאיר כתמים שחורים וסימנים.

פוליש – פתרון מבריק

איך פוליש מתבצע ואילו סוגי פוליש קיימים?  מי מאיתנו לא היה רוצה שהרצפה בבית שלו תהיה נקייה ומבריקה,  או כמו שאומרים, שאפשר יהיה "לאכול מהרצפה"...  ברוב המקרים, נקיון בשיטה הישנה של סמרטוט ומגב לא יוביל אותנו לתוצאה הרצוייה

 

פוליש פרקט לימינציה

פרקט לימניציה לבית הוא תחליף פרקטי וזמין לרצפות עץ או אבן טבעית יקרות, אך ללא טיפול הולם של פוליש מקצועי מידי פעם, הוא לא יחזיק מעמד  זמן רב בצורה נאותה..

פוליש אריחים קרמיים

איך לעשות פוליש כמעט מקצועי לאריחים קרמיים באמצעי ניקוי שיש לכל אחד בבית..

פוליש מרצפות טראצו Terrazzo

פוליש מרצפות טראצו - Terazzo   הוראות לבעלי מקצוע

פוליש ווקס

אם הרצפה שלכם דהויה וזקוקה לניקיון יסודי, מומלץ לשקול הברקת פוליש ווקס איכותית אשר יכולה לחדש את ימיה של הרצפה ולהעניק לה ברק וניקיון איכותי ויסודי
קרא עוד על פוליש ווקס

פוליש לרצפת שיש

פוליש לרצפת שיש צריך להיעשות פעם בכמה שנים על ידי חברת פוליש מקצועית.
קרא עוד על פוליש לרצפת שיש

טיפים לפוליש ביתי

איך לבחור חברת פוליש

כיום בשל ריבוי חברות הפוליש השוק, רבים מתקשים לבחור את החברה הנכונה. ולעיתים קרובות אף נופלים על חברות רמאיות שמשארום נזקים בלתי הפיכים לרצפות, ואף נעלמים ללא עקבות. הדברים האלו קורים כיוון שלרובנו אין את הכלים לבחון אם מדובר בחברת פוליש מקצועית ואמינה. המבריקן לקחו על עצמם - בזכות ניסיון רב השנים לתת בידכם כלים אפקטיבים איתם תוכלו לבחור האם מולכם עומדת חברת פוליש אמינה ומקצועית. או שלא!
בעל מקצוע  •  חברת ניקיון   •  ניקוי שטיחים  •  פוליש   •  חברת ניקיון  •  שירותי ניקיון