טיפים לניקיון אחרי שיפוץ

 
 
 
מי אוהב תקופת שיפוצים? יש אי סדר גדול בבית, רעש כל היום, סבלים עוברים ושבים, כל מיני מתקנים ומכשירים שאנו לא מבינים איך משתמשים בהם מופיעים לנו בסלון ועוד יותר גרוע מזה, בסוף אנו צריכים להתמודד עם כל הבלגן שנוצר. כל הרעיון בשיפוצים היא שהדירה תהיה משופרת כמו שתמיד חלמנו עליה, אבל הדרך לשם ארוכה ובדרך דעתנו וכדאיות השיפוץ יכולים להשתנות בגלל גורמים מדומים. כדי ליהנות מהתקופה ולהבין שהדרך שווה את התוצאה, תנסו לעבוד פחות וליהנות גם מהדרך.

 
 
 
 
 
 
 
מתוסכלים מכל הניקיון? התקשרו עכשיו
 

אז כיצד ניתן להקל על עבודת הניקיון לאחר השיפוץ?

 
  • חלק מהדיכאונות שלנו במהלך השיפוץ נובעים מגורמים כמו לכלוך ורעש שסובבים אותנו. מיד גורמים אלו יוצרים הקשר בראשנו ששיפוץ זה בלגן אחד גדול ולא משנה מה התוצאה וכמה היא ארוכת טווח, הדרך מסובכת ולא כדאית. נסו להירגע ולהבין שהבלגן והלכלוך קורים בכל שיפוץ כלשהו, וכל דירה או עסק משופץ שראיתם והתרשמתם ממנו, התחיל גם הוא מאבק לכלוך. אתם לא לבד.

  • אל תגררו את הניקיון. יש בלגן? נקו. אין לכם כוח לנקות? תחשבו שאם תתמהמהו עם הניקיון הוא רק יצטבר ויצטבר. הוא גדל בשקט בשקט ויום יום לא נראה את ההבדל עד שנדחיק את קיומו לאורך זמן ואז נשלם על כך בערימת בלגן שלא נדע איך להתמודד עמה. אל תדחו למחר, נקו!

  • אם אתם לא אוהבים לנקות, נסו לפתח שיטה אחרת. תימנעו מהלכלוך מלכתחילה. פזרו פחים ושקיות ברחבי הבית, ככה שלרגע לא נצטרך להשליך משהו על הרצפה. תציינו בפני המשפצים, בין אם הם בעלי מקצוע ובין אם הם בני משפחה, לעבוד בצורה מסודרת, גם אם זה אומר לפני כל שימוש במקדחה להצמיד נייר לקיר כדי שהאבק לא ייפול על הרצפה וכולה.

  • תקנו מכשירים מתאימים או תשאילו מחברים. משפצים את הדירה? תשתמשו בשואב אבק ואם אין אז תשאילו או תקנו. זו הוצאה חכמה שתישאר לכם לתמיד ותקופת שיפוצים היא אחלה טיימינג לרכוש ציוד לניקיון.

  • היעזרו באנשים, חברים מכרים, אם זה אם זה אומר בתשלום קטן או תגמול. לא בושה גם לשכור שירותי ניקיון.
 
 

שירותי ניקיון יקלו על לבכם

 
 
אמנם שירותי ניקיון נשמעים לכולנו יקרים אך אם כבר הסכמנו לשיפוץ נרחב בדירה ובזבזנו כמות כסף לא קטנה, עוד כמה עשרות או מאות שקלים לשכור מנקים שיעשו לנו את העבודה זה אחלה רעיון. ניקיון אחרי שיפוץ הוא לא פשוט וישנן חברות ניקיון שיעמדו לשירותכם גם בניקיונות קטנים וגם בשיפוצים נרחבים.

צריכים עוד טיפים? אנחנו פה, התקשרו עוד היום!