טיפים לניקוי הבית בקיץ

 
 
מי אמר שרק החורף מלכלך?

אמנם החורף ידוע כעונה מלכלכת מאוד כאשר הילדים רצים אל הסלון עם כך הבוץ שצברו מבחוץ, כאשר הרוח מכה בחלונות כל לילה עם אבק רב והגשם שוטף את הגג יותר קל לראות סימנים בולטים עלה קירות והרצפה והניקיון צריך להגיע במהרה. אך מי שחושב שבקיץ תהיה לו מנוחה טועה בגדול כיוון שגם בו תצטרכו לנקות לפחות כמה פעמים בשבוע בעיקר אם חזרתם זה הרגע מהים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את הקיץ נקי ומצוחצח גם אם לא תזמינו חברת ניקיון ותחליטו לנקות עצמאית.

חם לכם? לא בא לנקות? בשביל זה אנחנו פה. התקשרו עכשיו!
 

טיפים לניקיון הבית בקיץ

 
  • כדי לנקות פחות הטקטיקה שתנקטו היא פשוטה: תנסו שפחות יתלכלך. בכל פעם שאתם יוצאים מהבית אפילו בחום הנורא של הקיץ, תשתדלו לסגור את החלונות למרות שאתם רוצים שהמקום יתאוורר. סגירה של החלונות תעשה את ההבדל ברמות שאתם לא מצליחים לתפוש, תוכלו לשים לב כיצד שולחן העבודה שלכם בחדר המחשב כבר לא מלוכלך כמו פעם, כיצד הסלון שלכם עם פחות אבק ואפילו התריסים שלכם ייראו נקיים יותר.

  • תוציאו את שואב האבק כך שיהיה נגיש יותר. במידה והחלטתם להזמין חברת ניקיון כדי לנקות את ביתכם תגלו שאחת הפעולות הראשונות שהן תמיד יעשו היא שאיבת אבק מהרצפה. שאיבת האבק הכרחית כדי שאחר כך תהליך השטיפה יעבור בקלות וכדי שלא תתעצלו לנקות את הרצפה בטענה ששואב האבק נמצא במחסן, הוציאו אותו בתקופת הקיץ מראש וכך כל פעם שיהיה חול על הרצפה או הצטברות אבק כלשהי תוכלו בקלות לנקות.
 
חברת ניקיון לניקיון בקיץ
 

לפני שאתם מטאטאים אל תשכחו את הספות

 
 
לטאטא את הרצפה או לשאוב את האבק ממנה יכול להיות תהליך שמאוד תורם לא רק לנראות בבית אלא להרגשה כאשר אתם דורכים על הרצפה, אך לפני שאתם שואבים את האבק ודאו כי גם האבק שעל הספות כבר נמצא על הרצפה. נערו את כיסויי הספות ונקו היטב את הכריות ואל תביישו להפיל את האבק על הרצפה, ממש כמו שחברת ניקיון מקצועית הייתה עושה. לאחר מכן אתם גם ככה מנקים את הרצפה וכך מקבלים גם סלון נקי.

יש לכם עצות לשיפור הכתבה? התקשרו עכשיו!