שיפוץ או מעבר דירה עשויים להיות תהליך מתיש וממושך למדי. בני הבית חווים תקופה מורכבת בה הבית שלהם עובר שינויים משמעותיים. כאשר המטרה של כל התהליך הזה היא לשפר את מראה הבית, להתאים אותו לצרכי בני המשפחה, ולחדש את הסגנון שלו. עם תום העבודות בשטח מתברר כי נותרה עבודה רבה. כי אמנם הבית משופץ והריצוף חודש, אמנם הקירות בוהקים וגם הרהיטים החדשים כבר מותקנים בבית. אבל עדיין אי אפשר להתחיל לחיות כאן.

הכנת הבית למגורים

תקופה של שיפוצים היא תקופה שמותירה הרבה מאוד לכלוך בדירה. אלו כתמים של צבע, שיירי רובה, מלט וכדומה. כל החומרים הללו ממלאים תפקידים חשובים מאוד במהלך השיפוצים. אך לאחר גמר השיפוץ עלינו להתמודד עם כל הטפטופים והמזכרות שהם השאירו. המטרה היא כמובן לנקות את הבית בצורה יסודית, ולהביא את התוצאה המושלמת ביותר. רק לאחר ניקיון יסודי של הבית אפשר יהיה לראות את היופי ואת תוצאות השיפוץ. רק אז נוכל להתחיל ליהנות מהבית המשופץ. כי כל עוד הסביבה מוכתמת, מלוכלכת או מאובקת, קשה ליהנות מהיופי של התוצאה.

ומה עם הרצפה?

הרצפה היא חלק דומיננטי במראה של כל בית ובית. בין אם הרצפה חודשה והוחלפו המרצפות, ובין אם הריצוף הישן נותר על כנו, חשוב יהיה לתת התייחסות מיוחדת לרצפה. כי כאשר הרצפה נקייה ובוהקת, הבית כולו נראה נקי ומזמין. די בכך שהמרצפות עמומות או מוכתמות כדי ליצור הרגשה שהבית ישן ולא אסתטי מספיק.

חברת פוליש לטיפול יסודי במרצפות

אמנם יש פעולות ניקיון שניתן לבצע אותן באופן עצמי. ואכן, רבים הם האנשים שמוצאים פתרונות נפלאים לניקוי הבית, גם לאחר שיפוץ. והם מסתדרים עם המשימה הזו בכוחות עצמם. אבל בכל מה שקשור לרצפה, חשוב להבין כי יש כיום שיטות מתקדמות ואפשרויות רבות לשיפור המראה של הרצפה. כך שכאן כדאי לנו להיעזר בחברת פוליש שתהיה מופקדת על המלאכה. מסתבר כי לאחר סיום הפוליש התוצאה תהיה בוהקת ומרשימה. אתם תופתעו ממנה.

התאמה נכונה של סוג הפוליש לרצפה

בעולם הריצוף מוכרים אלמנטים שונים. כולנו זוכרים את מרצפות הטרצו הוותיקות שליוו אותנו בנאמנות לאורך שנים. אריחי הקרמיקה פרצו לתודעת ההמונים, והם מרצפים כיום אחוז ניכר מהבתים בארץ. לצידם בולטים בשנים האחרונות הפרקטים. בין אם אלו פרקטים מעץ ובין אם אלו אריחים דמוי פרקט – תמיד צריך 

לוודא כי הטיפול ברצפה נעשה לאחר בדיקת סוג המרצפת ומצבה. כי יש מגוון סוגים של פוליש וטיפולים למרצפות. ואם הצלחנו להתאים את הפוליש הנכון, הרי נוכל להשיג תוצאה טובה יותר.

סילר, אקרילי או יהלום?

יתכן ושמעתם מושגים שונים מעולם הפוליש, ואתם לא יודעים מה נכון יותר. האם אתם זקוקים לפוליש ומריחת סילר? אולי בכלל פוליש אקרילי? ומי אמר שלא פוליש קריסטל או יהלום? שלל המושגים עלול לגרום לכם לבלבול, ואתם לא ממש יודעים מה אתם רוצים להזמין ומה יעשה טוב לרצפה שלכם... אז הבה ונעשה סדר בדברים ונראה כי אין סיבה להתבלבל.

התאמה מקצועית לפי סוג הרצפה

בפנותכם אלינו, חברת ניקיון בחיפה המבריקן, חברה מקצועית ומנוסה, אתם יכולים להיות רגועים. וזאת כי נתאים לכם את הפוליש הנכון לפי סוג הרצפה ובהתאם למצבה. עבור מרצפות טרצו ושיש לרוב יומלץ על פוליש סילר. ואילו למרצפות קרמיקה ייבחר פוליש אקרילי. במידה ומדובר על מרצפות ישנות שצברו נזקים ועכירות במהלך השנים יומלץ על חידוש וליטוש באמצעים מקצועיים.

מעוניינים לבצע פוליש בחיפה? הקליקו כאן