אין ספק ששיפוץ הוא תהליך מבורך וטוב לכל בית ישן או משרד וותיק. השיפוץ מרענן את חזות השטח, משנה את החלוקה בתוך החללים, ומחליף את החומרים העייפים והבלים בחדשים ובוהקים. אבל מנגד אי אפשר להתעלם מכך שעם תום השיפוץ הבית צריך ניקוי יסודי. כל כך הרבה אבק, לכלוך, טפטופים ושיירי חומרים. העבודה אינה קלה, והיא מצריכה חומרים ייעודיים ואנשי מקצוע שבקיאים במלאכה. ואכן, חברות ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה והקריות מציעות מענה נהדר, ומאפשרות לכם לצלוח את השלב האחרון והסופי בשיפוץ באופן המהיר והטוב ביותר.

על תהליכי הניקוי לאחר השיפוץ

אין ספק שיש בבית הרבה מאוד לכלוך ומזכרות מתקופת השיפוץ. אם ניכנס לבית מיד נגלה כי על הפנלים יש טפטופי צבע, בין האריחים נוכל לגלות רובה מרוחה שנמרחה בנדיבות רבה מידי, ובכל מקום עלול להיות מלט ואפילו אבנים קטנות. אם נפתח את הארונות החדשים נגלה כי גם הם לא מוכנים לשימוש עדיין. הם אמנם חדשים, אבל הנסורת שנערמת בגבעות קטנות בפינות, מצריכה טיפול. ומה עם כמויות האבק שממלאות את המסילות, את החלונות ואת משטחי השיש? מה עם הכיורים ששיירי חומרי ההדבקה ניכרים עליהם?

לקלף את הלכלוך כדי ליהנות מהתוצאות

שימו לב לכך שלא רק שאי אפשר עדיין להשתמש בדירה. אלא מעבר לכך, כל עוד הדירה לא עברה ניקוי יסודי אתם לא יכולים ליהנות מתוצאות השיפוץ. המראה לא מרנין והברק לא מאיר את העיניים. הכתמים והלכלוך מעיבים על המראה, ופוגמים בהרגשה שלכם. זו סיבה נוספת וחשובה מאוד להזמנת חברת ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה והקריות. הניקיון היסודי שהחברה תבצע תאפשר לכם לגלות עד כמה השיפוץ נפלא, ועד כמה אתם מרוצים מהתוצאות שלו.

טיפול פרטני וממוקד

תהליך ניקוי לאחר שיפוץ הוא תהליך פרטני שכולל התייחסות ממוקדת במרכיבים השונים של הדירה. היות ויש בבית המשופץ סוגים שונים של לכלוך ופסולת, חובה להתאים את הניקיון בהתאם לכך. כי רק כך ניתן להשתלט על כל הבית ולהביא אותו למצב נקי ובוהק, בלי כל פסולת ומזכרות מהשיפוץ.

מה כולל הניקיון?

  • הסרת טפטופי צבע – במהלך הצביעה של הקירות היו נזילות. גם אם הצוות הקפיד מאוד ושמר על עבודה נקיה. טפטופי צבע הם בלתי נמנעים. צוות הניקיון יעבור על הפנלים בכל רחבי הבית על מנת להסיר את הטפטופים הללו. כמו כן יסקרו את כל מרצפות הבית על מנת להסיר שיירי צבע. גם על הדלתות ועל הפרופילים של החלונות עלולים להיות טיפות של צבע. כמובן שאף הם יוסרו.
  • הסרת שיירי מלט – גם המלט מותיר את חותמו בבית. וניתן לראות שיירי מלט על חלונות, מרצפות וכל מקום אחר. היות ומלט הוא חומר בנייה יציב מאוד, גם הלכלוך שהוא יוצר עשוי להיות מאתגר. למעשה יש לאנשי המקצוע חומר ייעודי שנועד להסרת שיירי מלט.
  • ניקוי המרצפות – על הריצוף עשויים להיות שיירי רובה. אלו נמרחו במטרה למלא את הרווחים שבין האריחים. אך במהלך היישום של הרובה הוא נוטה לחרוג מהגבולות ולהתבצר על המרצפות. המראה שנוצר הוא עכור, והרובה מסתיר את הצבע האמתי ואת המרקם של האריחים. גם הסרת הרובה תיעשה באמצעות חומר ניקוי ייעודי.
  • ניקוי ארונות, חלונות ומסילות – כל הארונות, החלונות והדלתות יעברו ניקוי יסודי, להסרת אבק והכנה לשימוש.

להזמנת ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה והקריות הקליקו כאן >>